Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1 post 0 komentarzy

Wybory Pysznica - Wybory Wóta Gminy Pysznica

Wybory Pysznica - Wybory Pysznica - Wybory Wóta Gminy Pysznica

Krzysztof Skrzypek - kandydat na wójta Pysznicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej prezentujemy list oraz sylwetkę jedynego kandydata na urząd Wójta Gminy Pysznica, który posiada własną stronę internetową:

szanowni
16 listopada
będziemy decydować o tym, kto będzie zarządzał naszą gminą przez kolejne 4 lata. Postanowiłem kandydować na stanowisko Wójta Gminy Pysznica, gdyż uważam, podobnie jak wiele osób, z którymi rozmawiam, że w naszej gminie można wprowadzić dużo pozytywnych zmian.
Czy to się uda? To zależy od tego jak Państwo, jako moi wyborcy, postrzegacie to, co robię od prawie 8 lat jako sołtys sołectwa Chłopska Wola, jako aktywny działacz organizacji pozarządowych a także pomysłodawca i koordynator wielu inicjatyw, które realizowałem wspólnie z mieszkańcami i dla mieszkańców Gminy Pysznica. W 2010 roku podejmowane i realizowane przeze mnie działania znalazły uznanie w oczach mieszkańców i zostałem zgłoszony do konkursu „Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego”. Z wykształcenia jestem inżynierem, absolwentem AGH w Krakowie. Posiadam dużą wiedzę i doświadczenie w pracy samorządowej, gdyż w latach 2005-2011 pracowałem w Urzędzie Gminy w Pysznicy, gdzie zajmowałem się informatyką, zarządzaniem kryzysowym i sprawami obronnymi. Poznałem specyfikę pracy w samorządzie oraz rozwiązywałem problemy szeroko pojętego bezpieczeństwa publicznego na terenie gminy. W tym okresie pracowałem również w zespole, który opracowywał bardzo ważne dla rozwoju gminy dokumenty: Strategię rozwoju gminy Pysznica na lata 2007-2013, Plany Odnowy Miejscowości czy Strategię rozwiązywania problemów społecznych w gminie Pysznica na lata 2011-2020.
Jestem przygotowany do zarządzania gminą oraz pełnienia funkcji Wójta Gminy Pysznica. Posiadam doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, rozliczaniu projektów, posiadam certyfikat z zarządzania projektami metodą IPMA. Jestem absolwentem Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która rozwija, inspiruje i wzmacnia liderów środowisk i społeczności lokalnych.
Nie należę do żadnej partii politycznej, gdyż istotą mojego działania jest praca na rzecz dobra wspólnego a nie przynależność do organizacji politycznej. Zamiast podziałów i sporów politycznych wszyscy potrzebujemy, aby wójt, radni i urzędnicy dbali przede wszystkim o potrzeby mieszkańców i interesy gminy.
Szanowni Państwo, 16 listopada wybierzmy dobrze! Wybierzmy pozytywne zmiany!

 

 

KOMENTARZE

  • @Autor
    Rewelacyjnie bystry ten aborygen .Jeśli nasz kraj ma się na takich samorządowcach opierać , to powiem tak Komuno wróć ,piszę to jako antykomunista.To się doczekaliśmy ,chłopek z tablicy umie czytać .Jak nic licencjat albo gorzej .Pozdrawiam Pysznicę .Z wyrazami współczucia . :))) Ps. Pała za poziom ilorazu inteligencji . :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031